MAIN MENU

HAKKIMIZDA

1989’DAN BERİ İKİ NESİLDİR NURULLAH KEBAP,

Bursa’da Uzun yıllar süren iş yaşamını birikim ve tecrübe edinerek 2016 yılı sonunda çağdaş ve kurumsal bir yapıya dönüştürmeye başlamıştır. Tedarik, üretim, servis, müşteri ilişkileri yönetimi, teknolojik altyapı kurumsal bir çizgiye oturtulmuş, kalite ve lezzetten kesinlikle taviz vermeyerek yüzünü geleceğe doğru dönmüştür. Bilinilirliği sadece kendi çevresinde sınırlı kalmamış Bursa’ya yayılmıştır.

Kurucumuz Nurullah Özdemir kendi ismini vererek işe başladığı ilk günlerde, döner kebap hakkında bilgisi olmayan genç bir girişimci olarak, cesur ve bir o kadarda riskli bir işe kollarını sıvadığını bilerek vira Bismillah demişti. Bir yandan o günlerin meşhur ustalarından bir şeyler öğrenmek için çabalarken bir yandan da gecesini gündüzüne katarak en iyi lezzeti bulmaya çalışıyordu. Sonunda başarmıştı da. Artık O, ürünlerinde lezzeti müşterilerine kabul ettirmiş, sıcak ve içten davranışları ile Çekirge bölgesinin vazgeçilmez Nurullah ağabeyi olmuştu. Uzun yıllar çalışmalarını aynı şevk ve irade ile yöneten Nurullah Usta, oğullarını yetiştirip onların akılcı ve sağ görülü yaklaşımları ile geleceğe çok daha sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurumsal alt yapısını profesyoneller ile oluşturan Nurullah Kebap, eşsiz Bursa kebap lezzetini geniş kitlelere ulaştırabilmek için kurulduğu ilk günkü kadar özverili, istekli ve müşteri odaklı olarak “aynı lezzet, aynı döner” sloganı ile butik hizmet vermeye devam etmektedir.

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

PERSONELLERİMİZ

HAKKIMIZDA
Siz Değerli Müşterilerimize En Tatmin Edici Hizmeti Sunmak İçin Yoğun Emek Harcayan Personelimiz Tüm Yorgunluklarını
Daha Memnun Misafir‘ Sloganı İle Mutluluğa Dönüştürüyor.İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ!

HAKKIMIZDA

Cuma Saatleri Dışındaki Tüm Resmi ve Dini Tatiller İçin Bizimle İletişime Geçiniz

Bursa Nilüfer

HAKKIMIZDA

Esentepe Mah.
Güney Sokak No:2
Türkiye

Çalışma Saatlerimiz

HAKKIMIZDA

Paz – Sal : 11:30 – 21:00
Çrş – Prş : 11:30 – 21:00
Cum – Cmrts: 11:30 – 21:00
Pazar: 12:00 – 21:00

İletişim Bilgisi

HAKKIMIZDA

+90 (224) 452 11 66
bilgi@nurullahkebap.com.tr

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ!

X