MAIN MENU

FRANCHİSE ALMAK SİZE NE KAZANDIRIR

FRANCHİSE
FRANCHİSE
FRANCHİSE
FRANCHİSE
FRANCHİSE
FRANCHİSE

Nurullah Kebap ®

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

Franchise’ımıza duyduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Tarafımıza vereceğiniz bilgiler sizi daha iyi tanımamıza olanak verecek ve NURULLAH KEBAP ailesinin bir parçası olmak için yaptığınız başvuruyu eksiksiz bir şekilde değerlendirmemizi temin edecektir. Konu ile ilgili olarak bir ortağınız varsa, lütfen bu  formu bir fotokopi ile çoğaltıp ortağınız için de doldurunuz. Tarafımıza verilecek bilgiler tamamı ile gizli tutulacaktır. Herhangi bir referansla, tarafınızdan ön izin almadan temasa geçilmeyecektir.  Ayrıca, bu formu doldurmanız sizin açınızdan herhangi bir bağlayıcılık ifade etmemektedir.

KİŞİSEL BİLGİLER

 Adınız-soyadınız:
Doğum Tarihiniz:
Medeni haliniz:
Adresiniz:

Telefonlarınız:
İş :
Ev :
Fax :

İş Telefonundan Arayabilir miyiz:
Aramak İçin En İdeal Zaman:

ÇALIŞMA HAYATINIZ

Tarih
Firma
Pozisyonunuz

Yatırımınızın finansmanı nereden sağlanacak?

(Kaynağı ve miktarını yazınız)

Yatırımınız için kredi almayı düşünüyor musunuz?   Evet(  )         Hayır(  )

Miktarı:

DİĞER BİLGİLER

Nurullah Kebap ‘I nereden öğrendiniz:

İşletmenizin merkezinizin yöneticiliğini kim yapacak:

Ortağınız veya Nurullah Kebap franchise açıldıktan sonra da şimdiki işinizi sürdürecek misiniz:

Nurullah Kebap franchise nerede açmayı düşünüyorsunuz:

Ne zaman işe başlamayı düşünüyorsunuz:

Başka Franchise’larla ilgileniyormusunuz:

Franchise’ın size cazip gelen tarafları nelerdir:

Nurullah Kebap’ın size cazip gelen tarafı nedir:

Başka yatırım sahaları ile ilgileniyor musunuz:

FRANCHİSE
FRANCHİSE

FRANCHİSE DOSYASI

NURULLAH KEBAP  – Franchise.

ORTAK GİRİŞİM
Şubemiz Yoktur sürecinden… Şubemiz Çoktur sürecine geçişi ulusal bir hizmet olarak görüyoruz.

 

GİRİŞİMCİ
Damak tadının  ününden dolayı NURULLAH KEBAP ® markasına sahip olmak hem büyük bir keyif hem de çok büyük bir sorumluluktur. NURULLAH KEBAP ®  ,kültürüne ve değerlerine sahip çıkabilecek, zaman ve enerjisini sadece restoran yönetimi ve iş geliştirme için kullanmak isteyecek iştah ve imkana sahip girişimcilerle işbirliğinde olmayı tercih etmektedir.

LOKASYON
NURULLAH KEBAP ®  büyüme stratejisine uygun olarak başta İstanbul olmak üzere Marmara Ege ve İç Anadolu bölgelerinin prestijli caddelerinde, karayollarının ana arterlerinde ve popüler alış veriş merkezlerinde şubeleşmeyi planlamaktadır.  İş yeri giriş katında ve ön cephe genişliği en az 7m olmalıdır. Dış oturumu mevcut olan İş yeri büyüklüğü minimum 150 m2 ve toplam kapalı alanı ise minimum 250 m2 olmalıdır. AVM versiyonlarında ortalama 120 m2 kapalı alan yeterli sayılır..

DEKORASYON
Oluşacak dükkanımızın konsepti, dekorumuz ile uygunluk taşıması için mimari proje yetkili mimar ve mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilerek uygulamaya alınır ve proje süresince sürekli denetlenir. Dekorasyon maliyetleri restoran büyüklüğüne göre değişmekle birlikte yaklaşık olarak metrekaresi 1500 TL civarındadır.

DESTEK
Girişim ortaklarımıza; restoran açılış hazırlıkları boyunca ve açılış sonrası ürün tedariği, satın alma, lojistik, teorik ve iş başı eğitimleri, insan kaynakları, reklam, pazarlama ve kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir. İşletmeler sürekli olarak merkez kadromuz ve dışarıdan görevlendirilecek uzmanlarımızca denetlenmekte; gizli müşteri uygulaması ile de gözlemlenmektedir.

YATIRIM
Yatırım maliyeti yatırım yapılacak lokasyona ve restoranın büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Franchising bedeli lisans sahibi tarafından bir defaya mahsus olmak üzere alınır ve şube potansiyeline göre değişen bir rakamdır. Girişimci lisans süresi boyunca aylık net satışları üzerinden isim hakkı ücreti ödemektedir. Sözleşme gereği, NURULLAH KEBAP ® firması girişim ortağından, yatırım yapılacak şubenin hacmine göre belirlenecek miktarda Banka Teminat Mektubu isteme hakkına sahiptir.

Değerli görüş ve yorumlarınızı duymaktan mutluluk duyarız.
Detaylı bilgi için (0224) 452 11 66 no’lu telefondan Franchise Sorumlusunu arayabilirsiniz.

X